RožnovBike - Bike shop
SCOTT AUTHOR LEADER FOX Rock Machine CTM KOSTKA
Prodej a servis jízdních kol ValmezBike

VALMEZBIKE

Rock Machine

Historie psaná úspěchy
Historie značky se začala psát roku 1994 v Evropě. Rock Machine se od počátku odlišoval od ostatních značek svým jasným zaměřením, cílením na konkrétní skupinu cyklistů - na mladé aktivní lidi, kteří se neradi nudí, mají rádi určitý životní styl.

Plné nasazení, zatížení závody a spolupráce s předními jezdci začaly přinášet tolik potřebnou zpětnou vazbu, umožnily zdokonalit vývoj. Kola Rock Machine se prezentovala výbornými výsledky nejen na závodních tratích, ale i v odborných časopisech.Od roku 2009 je značka v rukou nového vlastníka, firmy BFI.

Jde o silného majitele s vlastní výrobou a logistikou, jeho síla a dobré zázemí se tak promítla i v nové kolekci Rock Machine.

Navíc dochází k rozvoji nových trhů (např. Čína), pokračuje spolupráce s profesionálními jezdci a designery, Rock Machine navazuje partnerství s bikeparky, což přesně odpovídá jeho naturelu.

Z celého vývoje firmy a jejích kroků je od počátku patrná jasná koncepce, jasný cíl a zaměření. Jen málo firem na cyklistickém trhu se může pochlubit takovou stabilitou. Rock Machine ano.

Značka Rock Machine pro Vás vyrábí kola horská, silniční, crossová, dámská i dětská.

Kompletní informace o značce Rock Machine a všech jejích produktech naleznete zde rockmachine.us/cz/about.


Kde nás najdete Přejít na stránky VALMEZBIKE Prodej na splátky Hotel Bečva Rožnov pod Radhoštěm
web-klanica   roznovbike.cz